Novo zrekonštruované dvoj- až šesťlôžkové apartmány sú k dispozícii vo veľkostiach od 18 do 60 m2 vždy s moderne vybaveným kuchynským kútom a sociálnym zariadením. V apartmánovom dome je bezplatný wi-fi internet a možnosť príjmu satelitných TV programov vrátane českých.

Apartmánový dom stojí na pokojnom okraji mesta Hermagor na dne údolia s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou najlepšieho korutánskeho lyžiarskeho areálu Nassfeld alebo romantického jazera Weissensee, najväčšie prírodné korčuliarske plochy v strednej Európe. Poloha na alpsko-jadranskom pomedzí zaisťuje nadpriemerné množstvo slnečného svitu a pritom dostatok snehu.

Za návštevu stojí aj v lete - priamo okolo domu prechádza údolím cyklotrasa s mnohými odbočkami a neďaleko sa nachádzajú pláže jazera Pressegger See, ktorého voda sa bežne ohrieva až na 28 ° C. V letnej prevádzke sú lanovky v Nassfelde, ktoré sprístupňujú rodinné trasy na s atrakciami alebo bobovú dráhu. Vstup na pláž aj lanovky v Nassfelde sú pre hostí apartmánov v letnej sezóne zdarma.

Novo je k dispozícii sauna a posedenie v reštaurácii. V dome je možné usporiadať aj malý workshop alebo teambuilding.

Miestny gurmánsku raritou je domáca udiareň biolososů, ktorá sa nachádza v suteréne apartmánového domu. Počas pobytu môžete s majiteľom udiarne podniknúť malú exkurziu, pri ktorej budete mať možnosť ochutnať, akú lahôdkou čerstvo údený biolosos dovezený priamo z mora pri írskeho pobrežia je.


Ceny ubytovania:

apartmán pre 2 osoby: od 59 EUR / noc
apartmán pre 4 osoby: od 74 EUR / noc
apartmán pre 6 osob: od 99 EUR / noc

K cene sa pripočítava miestna daň (2,50 EUR / os. A noc) a záverečné upratovanie (25 až 40 eur).

Viac informácií:
tel .: +420 724 326 058
e-mail: info @ nassfeld-apartments.eu
www.nassfeld-apartments.eu
www.biolachs.at