Termoprádlo je vyrobené zo špičkových funkčných materiálov, vyniká anatomickým strihom a kladie dôraz na detaily. Oblečenie Sensor vás skrátka zahreje nielen na tele, ale aj na duši.

Sensor sa stal za dobu svojej existencie synonymom funkčného oblečenia, termobielizne a dobrej nálady. Za vznikom značky Sensor stála túžba vyrobiť termobielizeň vysoko funkčné a pritom príjemnejšie ako myší kožúšok. V priebehu svojej existencie značka Sensor dosiahla mnohých pozoruhodných úspechov a stala sa lídrom na poli funkčného oblečenia v Českej a Slovenské republike. Ako prvý získala licenciu firmy Dupont na termoprádlo Coolmax, prvá zaviedla ploché švy do celej kolekcie, patrí jej primát v použití bonded technológie v spracovaní úpletu.

Sensor pre vás vyrábame v Bystřici pod Hostýnom. Práve tam, priamo pod Svätým Hostýnom, sa rodí 5x týždenne naše výrobky. Mohli sme ich nechať šiť v Číne, mohli sme ich prepravovať cez pol planéty lodí pod libérijskou vlajkou s filipínskou posádkou, ale my si to jednoducho radi robíme zložitejšie. Sensor vyrábame v Bystřici pod Hostýnom, pretože máme pocit, že žiť a pracovať v Českej republike dáva zmysel!


Viac o funkčnom prádle Sensor na www.sensor.cz